ILZA.NET blisko Ciebie.. 
Jesteśmy firmą, która od lat zajmuje się budową sieci telekomunikacyjnych, począwszy od sieci dostępowych w technologiach WiFi i DOCSIS po rozległe sieci IP MPLS. Gmina Iłża i jej okolice są dla nas miejscem szczególnie bliskim. Dlatego zdecydowaliśmy się podzielić zdobytym doświadczeniem także z jej Mieszkańcami oferując Państwu swoje usługi. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Jesteś w: Strona główna / eBOK / Twój internet przerywa?
menu

Promocja ! ! !


Poleć nas sąsiadowi. Jeśli podłączymy osobę, którą nam polecisz, zostaniesz zwolniony z abonamentu za 1  miesiąc!

 

  

Twój internet przerywa? Masz problem? sprawdź to: Connection Limit - ograniczenie ilości otwartych połączeń

 

Ograniczenie ilości otwartych połączeń zostało wprowadzone w systemach Windows XP sp2 i Windows 2003 sp1a. Ilość owartych połączeń w jednej chwili jest ograniczona do 10. Ma to zabezpieczyć Twój system przed malware (malicious software) i jego szybkiemu rozprzestrzenianiu się po sieci.

 

Jeżeli chcesz stwierdzić, czy Twój system osiągnął już poziom omawianego ograniczenia, popatrz do podglądu zdarzeń systemu Windows. (instrukcja: Start->Uruchom i wpisz Eventvwr.msc). W przeglądarce wybierz pozycję System i patrz na kolumnę Zdarzenie. Jeżeli znajduje się tam liczba 4226, to Twój system osiągnął poziom omawianego ograniczenia. Wtedy twój komputer sam sobie odcina dostęp do sieci bo myśli, że jest zainfekowany. Doświadczenie mówi, że 90% problemów użytkowników systemów Windows XP SP2 i nowszych związanych z dostępem do sieci jest spodowowane tym limitem systemu. Aby zmienić ten limit użyj programu Win_XP_connection_limit_changer
Create & design: ARJ Multimedia