ILZA.NET blisko Ciebie.. 
Jesteśmy firmą, która od lat zajmuje się budową sieci telekomunikacyjnych, począwszy od sieci dostępowych w technologiach WiFi i DOCSIS po rozległe sieci IP MPLS. Gmina Iłża i jej okolice są dla nas miejscem szczególnie bliskim. Dlatego zdecydowaliśmy się podzielić zdobytym doświadczeniem także z jej Mieszkańcami oferując Państwu swoje usługi. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Jesteś w: Strona główna / kim jesteśmy
menu

Promocja ! ! !


Poleć nas sąsiadowi. Jeśli podłączymy osobę, którą nam polecisz, zostaniesz zwolniony z abonamentu za 1  miesiąc!

 

 O nas


Sieć IlzaNet powstała z pasji do technologii komputerowych i techniki. 


Początkowo jako spontaniczna inicjatywa kilku młodych ludzi nazywana "domkinet'em". Główną ideą jaka przyświecała przy jej tworzeniu była dobra zabawa, polegająca na możliwości wspólnej gry w sieci składającej się z kilku komputerów oraz możliwość wymiany plików. 


Na przestrzeni czterech lat, z inicjatywy dwóch ludzi, Rafała Goździa i Karola Góralskiego idea ta zamieniła się w prężnie działającą firmę świadcząca usługi dostępu do Internetu na terenie gmin Iłża i Mirzec do blisko tysiąca gospodarstw domowych.


Rafał Góźdź - absolwent Politechniki Warszawskiej na kierunku Inżynieria Fotoniczna (coś o światłowodach...). Doświadczony Inżynier sieciowy, Specjalista w zakresie systemów informatycznych w środowiskach typu "Enterprise" posiadający duże doświadczenie jako członek międzynarodowych zespołów projektowych wdrażających oprogramowanie typu ERP.


IS Manager w międzynarodowej firmie produkcyjnej. Po godzinach troskliwy tata Hani i Kubusia. Jeździ na nartach, a od czasu do czasu zasadza się w krzakach w oczekiwaniu na grubą rybę. 


Karol Góralski - absolwent Radomskiej Wyższej Szkoły Biznesu, kierunek Informatyka Stosowana. Specjalista w zakresie systemów operacyjnych z rodziny Unix. Brał udział w tłumaczeniu podręcznika dla systemu operacyjnego GNU/Linux Gentoo na język Polski. Doświadczony Inżynier sieciowy, zaprojektował i współtworzył jedną z największych sieci IP MPLS w Polsce, służącą do transportu ruchu na potrzeby usług typu "Triple Play". Współpracuje z jednym 

z dużych operatorów telekomunikacyjnych jako System & Network Engineer i Security Officer. Motocyklista, paralotniarz, krótkofalowiec (telegrafista) i uważny słuchacz, miłośnik muzyki, porto i Sushi. 


Tworzenie sieci IlzaNet zawsze sprawiało nam wielką frajdę i tak jest do dnia dzisiejszego. Radość ludzi, którzy codziennie dołączają do naszego grona jest największą nagrodą za trud jaki wkładamy w utrzymanie wysokiej jakości i dostępności świadczonych dla Was usług. Naszą misją jest to aby z dobrodziejstw globalnej sieci mogli korzystać Ludzie mieszkający w najbardziej niedostępnych zakątkach gminy Iłża i gmin sąsiadujących. Wraz z dostępem do Internetu chcemy być Waszymi osobistymi pomocnikami w sprawach związanych z Internetem i szeroko pojętą techniką komputerową.


Create & design: ARJ Multimedia