ILZA.NET blisko Ciebie.. 
Jesteśmy firmą, która od lat zajmuje się budową sieci telekomunikacyjnych, począwszy od sieci dostępowych w technologiach WiFi i DOCSIS po rozległe sieci IP MPLS. Gmina Iłża i jej okolice są dla nas miejscem szczególnie bliskim. Dlatego zdecydowaliśmy się podzielić zdobytym doświadczeniem także z jej Mieszkańcami oferując Państwu swoje usługi. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Jesteś w: Strona główna / aktualności
menu

Promocja ! ! !


Poleć nas sąsiadowi. Jeśli podłączymy osobę, którą nam polecisz, zostaniesz zwolniony z abonamentu za 1  miesiąc!

 

 Aktualności

2010-02-04
Modernizacja stacji na ul. Wójtowskiej.
W dniu 6.02.2010 (sobota) w godzinach 8-11 nastąpi przerwa w działaniu stcji na ulicy Wójtowskiej. W związku z tym dla klientów z terenu Chwałowic, Krzyżanowic, Starosiedlic, Florencji, Pomorzan, Polan oraz ulicy Staromiejskiej i Wójtowskiej w Iłży, nastąpi przerwa w dostępie do sieci. Przerwa jest związana z modernizacją stacji.
 
Administrator,
 
2010-01-28
Konkurs Iłża.Net rozstrzygnięty!

Konkurs rozstrzygnięty. Z niewielkim opóźnieniem lecz niekłamaną przyjemnością pragniemy poinformować, że z pośród tych Państwa, którzy skorzystali z naszej aktualnej oferty rozlosowaliśmy dwa podwójne zaproszenia do Pizzerii ISOLA BELLA.
 
2010-01-20
Miła niespodzianka od Iłża.Net i restauracji ISOLA BELLA!
Skorzystaj z naszej nowej oferty Internetowej lub dołącz do grona naszych Klientów, a może właśnie do Ciebie uśmiechnie się los i otrzymasz od nas zaproszenie dla dwóch osób do Włoskiej Restauracji "ISOLA BELLA". Losowanie dwóch podwójnych zaproszeń na wspaniałą, włoską pizzę co miesiąc w Iłża.Net! Pierwsze losowanie pojutrze. (22.01.2010)
 
2010-01-15
Awaria usunięta
Drodzy Klienci. Po ponad dwóch dniach problemów spowodowanych poważną awarią u naszego dostawcy usług telekomunikacyjnych, transmisja została przywrócona. Usługi w Iłża.Net wróciły do właściwego stanu. Bardzo dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość. Administratorzy Iłża.Net
 
2010-01-14
Awaria u jednego z naszych dostawców - prace potrwają do jutra (15.01.2010)
Szanowni Klienci sieci Iłża.Net. Z informacji uzyskanych od naszego dostawcy łączy wynika, że usuwanie awarii może potrwać do jutra (15.01.2010), do godzin popołudniowych. Dziękujemy za cierpliwość i prosimy o wyrozumiałość - Administratorzy Iłża.Net
 
2010-01-13
Awaria u jednego z naszych dostawców
Od godziny 14:20 zarejestrowaliśmy problemy z łączami od jednego z naszych dostawców. Powalone drzewo w okolicy Skarżyska zerwało linię energetyczną do której podwieszony jest światłowód. Awaria może skutkować degradacją usług w całej sieci Iłża.Net (zwolniona transmisja). Przepraszamy za utrudnienia. Dołożymy wszelkich starań aby ta awaria została usunięta tak szybko jak to możliwe. 
 
2010-01-05
Już teraz dedykowany serwer Counter-Strike w sieci Iłża.Net
             Zobacz obraz w pełnych rozmiarach             
 
Już od dziś w sieci Iłża.Net dostępny jest dedykowany serwer kultowej gry Counter-Strike 1.6 (gra do ściągnięcia z naszego FTP dostępnego w dziale pobierz).
 
2010-01-04
Wyjątkowe tapety do pobrania

Zapraszamy do zobaczenia Iłży i jej pięknych okolic z nieco innej perspektywy niż na co dzień. Teraz jeden z widoków naszej urokliwej okolicy możesz ustawić sobie jako tapetę na swoim komputerze. Zapraszamy!
 
2009-12-30
Życzenia Noworoczne od IlzaNet!

Życzenia Noworoczne od ekipy IlzaNet!
 
2009-12-10
Najszybszy pakiet Internetowy - Ilza.Net V-ULTRA - pakiet dla wymagających!

W związku z zwiększającymiy się możliwościami technologicznymi jak i nieustannie wzrastającym zapotrzebowaniem na pasmo postanowiliśmy wyjść na przeciw Państwa potrzebom i stworzyć usługę, jakiej dotychczas nie było w ofercie żadnego z alternatywnych operatorów na naszym lokalnym rynku.

 
2009-11-02
Modernizacja stacji Krzyżanowice Kościół
W dniu 17.09.2009 odbędzie się modernizacja stacji zainstalowanej na kościele w Krzyżanowicach. W godzinach 8-11 mogą wystąpić chwilowe przerwy w działaniu stacji.
 
2009-10-17
Sezon modernizacji sieci w Iłża.Net - zakończony.
W ciągu ostatnich kilku tygodni sieć Iłża.Net została poważnie zmodernizowana. Dziś zakończyliśmy prace na ostatniej zaplanowanej do modernizacji stacji - Pastwiska - .
 
2009-10-03
INTERNET HOTSPOT Iłża.Net

Miło nam poinformować Państwa, że jako pierwsi uruchomiliśmy darmowy dostęp do Internetu na terenie Iłży. Hotspot jest otwartym i ogólnodostępnym punktem umożliwiającym darmowy dostęp do Internetu za pomocą sieci bezprzewodowej na terenie rynku w Iłży.

 
2009-10-01
Nowe pakiety w Iłża.Net
Od pierwszego października oferujemy nowe szybsze pakiety internetowe. Zmień pakiet na szybszy! Więcej informacji w zakładce cennik.
 
2009-09-23
Modernizacja stacji Jasieniec Kościół

W dniu 23.09.2009 odbędzie się modernizacja stacji zainstalowanej na kościele w Jasieńcu Iłżeckim. W godzinach 8-13 mogą wystąpić chwilowe przerwy w działaniu stacji. Dzięki temu znacznie polepszy się jakość oferowanych usług na ternie Jasieńca oraz Małyszyna.

 
Create & design: ARJ Multimedia