ILZA.NET blisko Ciebie.. 
Jesteśmy firmą, która od lat zajmuje się budową sieci telekomunikacyjnych, począwszy od sieci dostępowych w technologiach WiFi i DOCSIS po rozległe sieci IP MPLS. Gmina Iłża i jej okolice są dla nas miejscem szczególnie bliskim. Dlatego zdecydowaliśmy się podzielić zdobytym doświadczeniem także z jej Mieszkańcami oferując Państwu swoje usługi. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Jesteś w: Strona główna / aktualności
menu

Promocja ! ! !


Poleć nas sąsiadowi. Jeśli podłączymy osobę, którą nam polecisz, zostaniesz zwolniony z abonamentu za 1  miesiąc!

 

 Aktualności

Burze niszczą sprzęt?

Rozpoczął się sezon burzowy. Dla wielu z nas oznacza to także wydatki związane z powstałymi w wyniku burzy uszkodzeniami sprzętu. Oto kilka porad jak tego uniknąć..

Aby mieć pewność, że posiadane urządzenia elektryczne i elektroniczne (w tym także te służące do komunikacji z Internetem) podczas wyładowań nie ulegną zniszczeniu należy zastosować się do kilku prostych zasad.

Pierwsza z nich to stara, znana zasada - wyłączenie wszystkich urządzeń z sieci energetycznej (z gniazdka). Jednym z głównych zagrożeń dla naszego sprzętu są nagłe skoki lub braki napięcia pochodzące z sieci energetycznej. Galwaniczne odseparowanie urządzeń od wspomnianej sieci gwarantuje bezpieczeństwo w kontekście zagrożeń płynących tą właśnie drogą. Ale czasami to nie wystarczy..

Druga zasada, która dotyczy urządzeń wyposażonych w dołączone instalacje antenowe (w tym także urządzeń do komunikacji z Internetem) to odłączanie wszelkich kabli, które poprowadzone są na zewnątrz, po za dom lub mieszkanie. Przykładem może być odbiornik telewizyjny z podłączoną anteną lub urządzenie do komunikacji z Internetem, od którego jeden przewód prowadzi z dachu do zasilacza (najczęściej do mieszkania, obok komputera).

Jeśli jednak nie uda się Państwu uchronić swojego sprzętu Internetowego lub komputera od uszkodzeń, prosimy o kontakt z naszym niezawodnym serwisem! :)2012-07-13
 
 
Create & design: ARJ Multimedia