ILZA.NET blisko Ciebie.. 
Jesteśmy firmą, która od lat zajmuje się budową sieci telekomunikacyjnych, począwszy od sieci dostępowych w technologiach WiFi i DOCSIS po rozległe sieci IP MPLS. Gmina Iłża i jej okolice są dla nas miejscem szczególnie bliskim. Dlatego zdecydowaliśmy się podzielić zdobytym doświadczeniem także z jej Mieszkańcami oferując Państwu swoje usługi. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Jesteś w: Strona główna / aktualności
menu

Promocja ! ! !


Poleć nas sąsiadowi. Jeśli podłączymy osobę, którą nam polecisz, zostaniesz zwolniony z abonamentu za 1  miesiąc!

 

 Aktualności

2014-09-06
Kolejny obszar pokryty zasięgiem sieci Iłża.Net
Z przyjemnością informujemy, że od dnia 6 Września 2014 roku, następujące miejscowości:
Prędocin, Prędocin-Kolonia, Pasztowa Wola, Pasztowa Wola-Kolonia, Ciecierówka, Podkońce, Rzechów, Rzechów-Kolonia, Stary Rzechów, Rzeczniówek, Rzeczniów,Płósy
zostały objęte zasięgiem sieci Iłża.Net w technologi !FLASH

Zapraszamy zainteresowanych podłączeniem do sieci!
 
2014-08-27
Ilza.Net AirFiber - nowa technologia - nowa oferta!
frogtubaZ przyjemnością informujemy, że sukcesywnie wdrażamy najnowszą technologię amerykańskiej firmy UbiQuiti, która umożliwia nam przesłanie do Klienta danych z prędkością 1 Gigabit na sekundę. W związku z tym w wybranych miejscowościach dostępna jest nowa oferta - Ilza.Net AirFiber.

Zapraszamy do skorzystania już dziś! :)
 
2013-02-09
Gmina Mirów w Zasięgu!


Miło nam poinformować, że usługi Ilza.Net dostępne są dla osób zamieszkujących Gminę Mirów Stary. W szczególności Mirów Stary, Mirów, Mirów Nowy, Osiny, Osiny Majorat, Krupów oraz Trębowiec. Zapraszamy! :)
 
2012-12-03
Ilza.Net na nowych terenach!
Pragniemy poinformować, że od kilku tygodni nasze usługi dostępne są dla Państwa na nowych obszarach. Ilza.Net dostępny jest w takich miejscowościach jak Walentynów, Florencja, Pieńki, Alojzów, Bujak, Modrzejowice. Zapraszamy do przyłączenia się do sieci Ilza.Net!
 
2012-07-13
Burze niszczą sprzęt?

Rozpoczął się sezon burzowy. Dla wielu z nas oznacza to także wydatki związane z powstałymi w wyniku burzy uszkodzeniami sprzętu. Oto kilka porad jak tego uniknąć..
 
2012-04-30
Iłża.net na nowym terenie
Z przyjemnością informujemy, że usługi sieci Iłża.Net są już dostępne w Małomierzycach.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Administrator,
 
2011-03-31
Ilza.Net FLASH! - do 150Mbit/s drogą radiową! Dostępny w Iłży, Krzyżanowicach, Seredzicach i Pakosławiu!


Do 150Mbit/s do Klienta. Ilza.Net wkracza w nową erę. Wychodząc na przeciw błyskawicznie zwiększającym się potrzebom na pasmo w Internecie, oddajemy do Państwa dyspozycji nową technologię dostępową - Ilza.Net FLASH! pozwalającą na zestawianie połączeń radiowych do 150Mbit/s do Klienta!
 
2011-01-07
Nowe ceny instalacji Internetu w sieci Ilza.Net !

Wraz z nadejściem nowego roku chcieli byśmy przedstawić Państu zmiany w ofercie sieci Ilza.Net. Mimo podwyższonych stawek VAT, ceny abonamentu pozostają na dotychczasowym poziomie! Od pierwszego stycznia obowiązują także nowe, niższe stawki za instalację. Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą!

Korzystając z okazji Życzymy Państwu zdrowia oraz samych sukcesów w Nowym Roku 2011!

Administratorzy
 
2010-12-03
Routery WiFi dostępne w naszym sklepie!

Uwaga!
Super oferta dla Ciebie! Router WiFi TP-LINKJeśli Jesteś abonentem Ilza.Net otrzymujesz od nas 3% rabatu na zakupy w naszym sklepie! Sprawdź jaka jest oferta miesiąca!

 
2010-09-15
Nowa oferta na jesień! Sprawdź ją koniecznie!


Zapraszamy do zapoznania sie z naszą nową ofertą. Dopłacając jedyne 10 złotych do abonamentu  możesz podwoić prędkość swojego łącza! Sprawdź szczegóły.
 
2010-09-14
Nowe miejscowości w zasięgu sieci Iłża.Net
Z przyjemnością informujemy, że sieć Iłża.Net powiększyła zasięg o następujące miejscowości: Wierzbica, Zalesice, Polany Kolonia, Łączany, Suliszka, Podsuliszka, Zalesice-Opoka, Mirówek, Mirów Nowy.
 
Zapraszamy!
 
2010-07-23
Darmowy dostęp do internetu na terenie imprezy Święto Iłży 2010.
Z przyjemnością informujemy, że Ilza.Net zapewnia darmowy bezprzewodowy dostęp do internetu na terenie imprezy Święto Iłży 2010. Aby skorzystać z naszego łącza należy wybrać sieć "swietoilzydarmowyinternetilza.net".
 
Administrator Ilza.Net
 
2010-05-06
Od 1-go Maja nowe zasady podłączenia do sieci Iłża.Net
Od 1-go Maja wprowadzamy nowe zasady podłączenia do sieci Iłża.Net.
Każdy zainteresowany podłączeniem do sieci Iłża.Net może skorzystać z naszej oferty już teraz.
 
Możliwe warianty podłączenia do sieci Iłża.Net:
 
- umowa na okres 2 lat - koszty podłączenia 1,22 PLN,
- umowa na okres 1 roku - koszty podłączenia 150 PLN,
- umowa na czas nieokreślony - koszty podłączenia 300 PLN,
 
Podane ceny są cenami brutto

Zapraszamy!
 
Administrator Iłża.Net
 
2010-02-10
Piętnastominutowa przerwa w dostępie do Internetu
Dziś między godziną 11, a 12 zanotowaliśmy piętnastominutową przerwę w działaniu łącza do jednego z naszych dostawców. Skutkowało to degradacją usług dostępu do Internetu w całej sieci Iłza.Net. Awaria została szybko usunięta. Przepraszamy za zaistniałe niedogodności.

Administratorzy
 
2010-02-06
Wymiana urządzeń na stacji w Pastwiskach.
W związku z dużym zainteresowaniem naszymi usługami w Pastwiskach i okolicach, w poniedziałek 8 lutego w godzinach 17:30-18:30 mogą nastąpić chwilowe przerwy w dostępie do sieci dla klientów Pastwisk, Błazin, Koszar, Białki, oraz Kotlarki. Przepraszamy za niedogodności, jednocześnie informujemy, że prace te związane są z naszymi staraniami aby świadczone przez nas usługi były na jak najwyższym poziomie.
 
Administrator,
 
Create & design: ARJ Multimedia